- 22 maja 2026
- 122 wyświetlenia
- Bezpłatna pomoc
Otwieramy zapisy na pierwszy cykl Bezpłatnych Warsztatów dla Nastolatków 14–17 lat!
Spotkania pomogą młodym ludziom lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje, rozwijać umiejętności komunikacji i relacji z innymi, radzić sobie w trudnych sytuacjach i konfliktach oraz planować i realizować cele, które naprawdę da się osiągnąć.
Warsztaty prowadzi Agnieszka Wołejko-Marat – psycholożka i psychoterapeutka systemowa w procesie certyfikacji, która tworzy bezpieczną przestrzeń, gdzie nastolatkowie mogą być sobą, testować nowe sposoby działania i rozwijać swoje kompetencje w praktyce.
Spotkania będą odbywać się w EmpaTiA, ul. Rewolucji 1905r. 15 lok. 25 w Łodzi.
🟧poniedziałek, godz. 17.00 – 19.00
🟧25.05, 1.06, 8.06, 15.06, 22.06. 2026r.
Zadanie realizowane jest w ramach: „Łódzkie promuje zdrowie psychiczne – wsparcie i profesjonalna pomoc psychologiczna. Działanie II – Warsztaty edukacyjno-rozwojowe” finansowane przez Samorząd Województwa Łódzkiego.
⏳ Liczba miejsc ograniczona!
➡️ Zapisz się już dziś: Link do zapisów: https://widget.zarezerwuj.pl/direct/c3b502d0-6628-47dc-90d2-02fa88561f54